top of page
1_edited.png

SU BANYOLARI

 

   Sirkülasyonlu, sirkülasyonsuz ve çalkalamalı su banyosu modelleriyle NÜVE, birçok laboratuvarın ihtiyacını karşılayacak ürünler sunmaktadır. Mükemmel kaliteleri ve rekabetçi fiyatları, NÜVE su banyolarını farklı uygulamalar yapılan birçok laboratuvarın vazgeçilmez ürünü yapmıştır.

   Yıllardır birçok farklı uygulama için  kullanılan NÜVE su banyoları, farklı tasarım ve kullanım kolaylığı özellikleri ile kullanıcıların güvenini kazanmışlardır. 

   NB Serisi sirkülasyonsuz su banyoları, ekonomik çözüm arayan laboratuvarların birinci tercihidir. N-Prime™ mikroişlemcili kontrol sistemi ve güçlü izolasyonu, en iyi performansı sunar. Cihaz üzerindeki drenaj sistemi su değişimlerinde kolaylık sağlar.  

   BM 30 genel amaçlı su banyosu farklı sıcaklık uygulamaları için hassas çözümler sunmaktadır. Güçlü sirkülasyon ve mikroişlemcili kontrol sistemi ile mükemmel sıcaklık hassasiyeti sağlanmaktadır.  N-Prime™ kontrol sistemi sayesinde çalışma verileri kolaylıkla bir harici belleğe kaydedilebilir.

   BS 30 soğutmalı su banyosu N-Smart™ kontrol sistemi işle donatılmıştır ve hem ısıtma hem de soğutma gereksinimi duyulan uygulamalar için idealdir. Opsiyonel harici sirkülasyon sistemi diğer cihazların ısıtma ve soğutmasında kullanılabilir.  

   ST 30 çalkalamalı su banyosu doku kültürü ve fermantasyon gibi uygulamalar için tasarlanmıştır. Hassas çalışma N-Prime™ mikroişlemcili kontrol sistemi ile sağlanmaktadır. Farklı kapasitelerdeki tüp ve flakslar için birçok aksesuar seçeneği bulunmaktadır.

 

bilgi 2.png
10.png

BM 30 Sirkülasyonlu Su Banyosu

12.png

BS 30 Sogutmalı Su Banyosu

11.png

NB 5/9/20 Sirkülasyonsuz Su Banyoları

13.png

ST 30 Çalkalamalı Su Banyosu

bottom of page