top of page
87bb05_b0fe4eac59d74064913713e744ea763a.

Alev fotometrisinin sınırlarını zorlamak

 

 

  Alev fotometresiyle neler başarılabilir BWB Technologies tarafından yeniden tanımlandı. 

Rakipsiz doğrulukta, düşük maliyet ve kullanım kolaylığı BWB alev fotometresi yalnızca mevcut en iyi alev fotometresi değil, aynı zamanda Lityum Li, Sodyum Na, Potasyum K, Kalsiyum Ca ve Baryum Ba .BWB Teknolojileri, ödüllü alev fotometrelerinin tasarımı, üretimi ve satışına odaklanmış, İngiltere merkezli ve işletilen bir şirkettir.

   Önde gelen endüstri uzmanlarından oluşan bir Anglo-Amerikan ekibinden yola çıkarak, düşük sıcaklıktaki bir alevle neyin başarılabileceğini yeniden tanımlayan yüksek kaliteli, uygun maliyetli ürünler yaratmaya çalışıyoruz.

   İngiltere, Newbury'deki üretim tesisimizden BWB Technologies, spesifikasyon, kullanılabilirlik, doğruluk, raporlama, kalite ve paranın değeri açısından mevcut beklentileri aşan bir dizi alev fotometre ürünü ve aksesuarları getirmiştir.

11111.png

BWB Alev Fotometreleri

BWB Alev Fotometre Aralığı
 

   BWB Technologies Flame Photometer Range, düşük sıcaklıktaki alev fotometrisinin sınırlarını sürekli olarak zorluyor. Alev Fotometrelerimiz Lityum, Sodyum, Potasyum, Kalsiyum ve Baryum ölçmek için kullanılır.

   BWB Technologies, mükemmellik taahhüdümüz ile ünlüdür. Piyasadaki en yüksek kalite Flame Fotometre enstrümantasyonlarını uygun bir fiyatla yüksek hassasiyet ve güvenilirlikle tasarlıyor ve üretiyoruz.

   Birleşik Krallık'ta üretilen kalite bizim önceliğimizdir ve her bir alev fotometre ürün serisi; spesifikasyon, kullanıcı için kullanım kolaylığı, doğruluk ve raporlama açısından beklentileri aşmaktadır.

    Biyolojik, Şeker, Şarap, Nükleer veya diğer belirli numuneleri ölçmek olsun, gereksiniminiz için özel bir makine var. Bu, her zaman iş için doğru enstrümana sahip olduğunuza dair güven verir.

    BWB Technologies, makineden en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü soru ve rehberlik için en iyi satış sonrası destek sağlayıcısı olarak ISO9001 Kalite Standardı Sertifikasına ve Global Olarak Akreditedir.

 

  1. 5 Eşzamanlı Tespit ve Görüntüleme Kanalı

  2. Dahili Hava Kompresörü

  3. Gelişmiş Kalibrasyon Sistemi

  4. Standart Olarak Verilen Tüm Aksesuarlar

1.png

BWB Alev Fotometre Otomasyonu

 

   BWB Technologies Otomatik Akışkan İşleme Sistemi (AFHS) ürünleri - otomatik örnekleyici, otomatik seyreltici ve yazıcı ile alev fotometrisi analizini gerçekten otomatikleştirin. BWB alev fotometreniz için yeni bir aksesuar serisi içerecek şekilde ürün tasarımına yönelik eşsiz ve yenilikçi yaklaşımımız uygulanmıştır.

DSCF2494-450x310.jpg

SRS2000 T Portatif Toprak Solunum Sistemi

 

   Odanın içinde hem CO2 hem de H2O otomatik olarak kontrol edilebilir. Tek konsantrasyonlarda veya otomatik olarak ardışık seviyelerde kontrol edilebilirler. Bu, toprak akısının farklı CO2 konsantrasyonlarında belirlenmesini sağlarken, oda içindeki havayı kurulama kabiliyeti, yüksek nem içeriğine sahip topraklarla çalışırken yoğuşmanın oluşmasını önler.

Standart 0-3000ppm CO2 aralığı, son derece yüksek CO2 akısı seviyesine sahip topraklarla çalışmak için uygundur.

SRS2000 T, istenmeyen etkilerin verileri etkilemeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bazı oda tasarımlarındaki basınç değişimleri topraktan kaynaklanan CO2 akısının yapay olarak bastırılmasına veya arttırılmasına neden olabilir. Yeni bir basınç tahliye vanasının eklenmesi, oda kafa boşluğu ve dış ortam atmosferi arasında basınç farkı olmamasını sağlar. Alet ayrıca rüzgara karşı duyarsızdır. Hava, hazneden değişen hızlarda ve farklı yönlerde aktığında ölçülen verilerde değişiklik olmaz.

Analizör, CO2 santralinin içine yerleştirilmiştir ve topraktan gaz değişimlerinin en hızlı şekilde ölçülmesini sağlar.

1.png

BWB Alev Fotometre Otomasyonu

 

   BWB Technologies Otomatik Akışkan İşleme Sistemi (AFHS) ürünleri - otomatik örnekleyici, otomatik seyreltici ve yazıcı ile alev fotometrisi analizini gerçekten otomatikleştirin. BWB alev fotometreniz için yeni bir aksesuar serisi içerecek şekilde ürün tasarımına yönelik eşsiz ve yenilikçi yaklaşımımız uygulanmıştır.

bwbw1.jpg
123123123123.png
bottom of page