top of page
1_edited.png

BUHARLI STERİLİZATÖRLER - OTOKLAVLAR

 

   NÜVE’nin sterilizasyon konusundaki tecrübesi ile farklı ihtiyaçları karşılayan değişik boyutlarda NC Serisi buharlı sterilizatörler üretilmiştir. Masa üstü, dik tip ve yatık tip buharlı sterilizatörden biri mutlaka sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Tüm buharlı sterilizatörlerimiz yüksek seviyede emniyet özelliklerine sahiptir ve uluslararası standartlar ve Avrupa Birliği normlarına göre üretilmektedirler. 

   B ve VS  masa üstü modeller ihtiyaç duyulan kapasite ve steril edilecek malzemelere göre üç farklı çözüm sunmaktadır. EN 13060 standardının tüm gereklerini karşılayan bu modellerde B ve S tipi sterilizasyon çevrimi yapmak mümkündür. 

   Özel sterilizasyon ihtiyaçlarını karşılayan NC 40L ve NC 90L sıvı sterilizasyonu için geliştirilmişlerdir ve aynı zamanda kültür medyası sterilizasyonu için de idealdirler. Standart olarak hava soğutma sistemi ve cam gibi hassas malzemeleri koruyan darbeli egzoz sitemi bu ürünlerin gelişmiş özelliklerinden sadece bazılarıdır. 

   Tam otomatik  NC 100V dik tip tekstil, paketli malzemeler ve hassas malzemelerin buharlı sterlizasyonu için ileri teknolojiye sahiptir.  Bowie&Dick/Helix ve vakum kaçak test fonksiyonlarını içeren be gelişmiş ürün EN 285 standardının tüm gereksinimlerini karşılamaktadır.

   NC 150/150D yatay otoklavlar orta ölçekli sterilizasyon merkezleri için ideal bir çözüm sunmaktadır. N-Smart™ kontrol sistemi kolay kullanımının yanı sıra sterilizasyon işlemlerinin izlenebilirliğini tam olarak sağlamaktadır. NuveCom™ haberleşme sistemi sayesinde cihazlara uzaktan erişim sağlanmıştır.  Yedi adet hazır program ile birlikte kullanıcılar istekleri doğrultusunda on iki farklı program yapabilmektedir.

   NC 300/430/570/710 yatay otoklav modelleri hastanelerin sterilizasyon merkezleri için geliştirilmişlerdir. Çevreyle dost bu ürünlerde uygulanan hava soğutma sistemi sayesinde su tüketimi ciddi oranda azaltılmıştır. Geniş renkli ve dokunmatik ekranı sayesinde kullanımları kolaydır ve izlenebilirlik için son bin sterilizasyon çevrimi hafızada tutulmaktadır.

bilgi 6.png
22.png

NC 40M / 90M Dik Tip Laboratuvar Buharlı Sterilizatörleri

24.png

NC 150/150D Yatık Tip Buharlı Sterilizatörler (Otoklavlar)

26.png

NC 23B / 23S / 32S Model Masa Üstü

23.png

NC 100 Dik Tip Buharlı Sterilizatör (Otoklav)

25.png

NC 300/430/570/710 Buharlı Sterilizatörler (Otoklavlar)

bottom of page