top of page
1_edited.png

KLİMATİK VE BÜYÜTME KABİNLERİ

 

   NÜVE'nin ürettiği hassas iklim şartları sağlayan cihazları bitki biyolojisinden, böcek büyütmeye, kimya sanayinden ilaç sanayine kadar geniş bir alanda kullanılmaktadır. Yapacağınız herhangi bir test için özel iklim şartlarına ihtiyaç duyuyorsanız, ihtiyacınızı karşılayacak bir cihaz mutlaka ürün gamımızda bulunmaktadır

Uygulama alanlarının çok geniş olması nedeniyle, testlerinizi ve protokollerinizi en ideal şartlarda yapabilmeniz için araştırma ve geliştirmeye ciddi anlamda yatırım yapılmış ve klimatik test ve bitki büyütme kabinleri sizlerin kullanımına sunulmuştur.

   İD 301 klimatik test kabini stabilite, yaşlandırma ve depolama testleri için idealdir. Programlanabilen geniş sıcaklık ve nem aralığı birçok farklı testler yapılmasına olanak sağlar. 7'' dokunmatik ekranlı N-Wise™ kontrol sistemi kolay kullanım sağlar. Opsiyonel sıcaklık sensörler ile numunelerin sıcaklıkları takip edilebilir. 

   GC 401 büyütme kabini eşit oranda büyümeyi sağlamak için hücre içinde homojen bir aydınlatma ve farklı ışık seviyeleri sağlamaktadır. Güçlü kontrol sistemi sayesinde sıcaklık, nem ve ışık yön ve şiddeti N-Wise™ kolaylıkla programlanabilir ve bilgisayar üzerinden kontrol edilebilir.  

   TK Serisi test kabinleri ile sıcaklık, nem ve ışık kontrol edilerek çevresel iklim şartları yaratılabilir. İç cam kapı sayesinde örnekler kolayca gözlemlenebilirken, tüm Nüve ürünlerinde olduğu gibi, mikroişlemcili kontrol sistemi çalışmalarını kolaylaştırmaktadır. 

bilgi 3.png
14.png

ID 301 Klimatik Test Kabini

16.png

TK 120/252/600 Test Kabinleri

15.png

GC 401 Büyütme

Kabini

bottom of page