top of page
1_edited.png

Güçlü Kuruluş

 

   1968’de kurulan NÜVE, bugün dünyanın en hızlı büyüyen laboratuvar ve sterilizasyon cihazı üreticilerinden biridir.

Kısa sürede Türkiye’de pazar lideri olmakla birlikte, bugün üretimimizin büyük çoğunluğu 100’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Kurulduğu günden beri yeni cihazların geliştirilmesi ana hedeflerimizden biridir.  

 

Kalite ve Güvenilirlik

 

    NÜVE için anahtar sözcük kalitedir. Bu, sahip olduğumuz ISO 9001:2008 ve ISO 13485:2003 belgeleriyle de ispatlanmıştır. Kalite felsefemizi özverili çalışmamızla birleştirerek, NÜVE’nin gelişimi için aralıksız çaba sarf etmekteyiz ve müşterilerimize daha kaliteli ürün ve hizmet vermek için gerek çalışma şartlarımıza gerekse makine parkımıza sürekli yatırım yapmaktayız. Kullanılan birinci sınıf parçalar ve yüksek kalitedeki ham maddelerle, NÜVE ürünlerini gurur duyacağınız bir ürün yapmak ana hedeflerimizden biri. Yüksek güvenilirliğin ana faktörlerinden biri de çoğunluğu uzun yıllardır NÜVE’de çalışan personelimizdir.

 

Yatırım ve Büyüme

 

   AR-GE’ye yapılan önemli yatırımlar sayesinde, sizlere daha fazla çeşitlilikte kaliteli ürünler sunabiliyoruz. Konusunda uzman ve tecrübeli mühendis kadromuz, sizlere üstün özelliklerde daha faydalı cihazlar sunabilmek için sürekli çalışmaktadır. Özellikle biyoloji alanı için üretilen cihaz çeşitliliği son yıllarda artmaktadır ve bu cihazlar ticari markalarla desteklenen birçok teknolojik yenilikler içermektedir. 

NÜVE, son yıllarda dünyayı saran ekonomik krize rağmen, sürekli ve güçlü olarak büyümektedir. Son yedi yıl içinde, üretim alanımız ve makine parkımız iki katına çıkmıştır ve müşterilerimizin taleplerini tam zamanında karşılamak için gösterdiğimiz gayret, onlara verdiğimiz önemin bir göstergesidir. 

 

Geniş Kullanım Alanı

 

   NÜVE ürünleri birçok farklı alanda kullanılmak üzere tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Klinik laboratuvarlar, tıbbi araştırmalar, biyoteknoloji, zirai araştırma laboratuvarları, veterinerlik, gıda, içecek ve süt ürünleri sanayi, kimya, otomotiv, havacılık, seramik, su ve ilaç sanayi NÜVE ürünlerinin yoğun olarak kullanıldığı alanlardır.

 

Profesyonel Destek 

 

   Sadece üretmiyoruz, aynı zamanda eğitiyoruz. Firmamızın ve ürünlerimizin sürekli gelişimi için eğitimin önemli bir etken olduğunun bilinciyle, NÜVE bayilerine düzenli olarak yüksek kalitede eğitimler vermektedir. Müşterilerimize daha iyi yerel destek vermek için bayilerimiz NÜVE’nin uzman kadroları tarafından ürün ve satış sonrası servisler için eğitilmektedir. Verilen eğitimler yenilikçi markamızın önemli bir yatırımıdır. 

bottom of page