top of page
adclogo-w.png

   ADC BioScientific Ltd., 1969'dan bu yana CO2 gaz değişiminin ölçümü için kızılötesi gaz analizörleri tasarlıyor, inşa ediyor ve tedarik ediyor.

   

Ünlü, tek kanallı kızılötesi gaz analizi (IRGA) teknolojileri, bitki, toprak ve atmosferik gaz değişimi çalışmaları yoluyla karbon döngüsünü ölçmek için kullanılan cihazlara dahil edilmiştir. Küresel bitki fizyolojisi pazarı için pek çok “ilk” ADC'de Araştırma ve Geliştirme'den çıktı. Seradan tarlaya doğal denemelerde hareket etme deneylerine olanak tanıyan ilk batarya taşınabilir fotosentez sistemini geliştirdiler. Ayrıca araştırmacıların fotosentez sürecini daha derinlemesine araştırmasını sağlayan mikroiklim kontrolüne sahip ilk fotosentez sistemini geliştirdik. Bitki, toprak ve atmosferik araştırmalar için yenilikçi, araştırmaya dayalı analizörlerle pazara öncülük etmeye devam ediyoruz. Taşınabilir, doğru ve uyarlanabilir cihazlarla karbon döngüsü araştırmalarını dönüştürme konusunda çok dikkatliler.      

Atmosferik gaz monitörlerimiz, acil gaz tespitinden sürekli ve uzaktan izlemeye kadar çeşitli araştırma uygulamaları için çok değerli araçlardır.

BİTKİ
HAVA
lambda_T_poster1.jpg

Lambda T CO2 Gaz Monitörü ve Kontrol Cihazı

   

 

Lambda T, yeni bir ikiz dalga boyu, dağınık olmayan, kızıl ötesi optik teknik kullanan yüksek hassasiyetli bir CO2 monitörüdür. Bu algılama sistemi, monitörün gaza özgü olmasını ve uzun süreli kalibrasyon kararlılığını koruduğunu garanti eder.

Monitörün kurulumu kolaydır ve çevrimiçi olabilir ve birkaç dakika içinde ölçüm yapabilir.

Şebeke enerjili, duvar tipi cihaz IP54 derecelidir ve seralara veya benzeri zorlu ortamlara yerleştirilebilir.

Sistem pahalı sarf malzemeleri içermez ve bakım, filtre değişimi ve yıllık kalibrasyon kontrolü ile sınırlıdır.

Lambda T, bağımsız voltajsız röle kontaklarını kapatan, kullanıcı tarafından yapılandırılabilir iki alarm noktasına sahiptir. Bu kontaklar yüksek bir CO2 kaynağını açmak veya havalandırmayı çalıştırmak için kullanılabilir.

bottom of page